El Nostre Professorat

El nostre centre es caracteritza per mantenir un claustre bastant estable, que treballa cooperativament i que s’encarrega de la coordinació pedagògica del nostre projecte educatiu: «Junts tot és més fàcil».

A continuació, disposen d’un llistat dels noms i adreces de correu electrònic dels professors/es del centre. Els recordam que el contacte també es pot realitzar a través de la nostra plataforma sallenet. 

Educació Infantil
Francisca Florit                     fflorit@lasallevp.es
Melisa Alzina                         melisaalzina@lasallevp.es
Natalia Vinent                       nataliavinent@lasallevp.es
Maria Mascaró                     mmascaro@lasallevp.es
 

 

Educació Primària
Helena Goñi                         mgony@lasallevp.es
Francisca Picó                      franciscapico@lasallevp.es
Laura Serrano                      lauraserrano@lasallevp.es
Iván Marquès                       ivanmarques@lasallevp.es
Joan Villalonga                     joanvillalonga@lasallevp.es
Jeni Luz                                  eugenialuz@lasallevp.es
Inmaculada Goñalons         adago@lasallevp.es
Antonio Airós                        tatoairos@lasallevp.es
Educació Secundària
Catalina Olives                       colives@lasallevp.es
Estanis Jódar                           estanislaojodar@lasallevp.es
Sandra Espadas                     sespadas@lasallevp.es
Julia Muñoz                             juliamunoz@lasallevp.es
Begoña Samper                     begonasamper@lasallevp.es
Antonia Villalonga                 avillalonga@lasallevp.es
Dani Martí                              danielmarti@lasallevp.es
Lluís Cardona                         lluiscardona@lasallevp.es
Míriam Olives                         miriamolives@lasallevp.es
Nieves Martín                        nievesmartin@lasallevp.es
Margarita Mascaró               margaritamascaro@lasallevp.es
Mercè Batlle                            mercebatlle@lasallevp.es
Professorat de suport
Silvia Vidal                              silviavidal@lasallevp.es
Catalina Giménez                 catalinagimenez@lasallevp.es